logo-mini

Dijital Reklam

Dijital Reklam

Reklam tanıtım, arama motoru optimizsayonu, sosyal ağ, içerik, planlama ve yönetim gibi hizmetleri müşterilerine sunarak satış artırmak veya daha fazla kişiye ulaşmak gibi amaçlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürür. Bu tür çalışmalara ise Dijital Tasarım denir.

Bizler ajans olarak, kurumların potansiyel müşterilerine daha hızlı bir biçimde ulaşması ve marka bilinirliğini artırmasına yönelik kreatif kampanyalar geliştiriyoruz. Markanın karakterini ve kimliğini oluşturmak, akıllardaki yerini sağlanlaştırmak, marka değerini artırmak veya yeni bir haber verme… Dijital veya alışılmış mecralarda yaratmak arzu ettiğiniz etki için stratejistlerimiz, reklam tanıtım yazarlarımız, görsel tasarımcılarımız, proje yöneticilerimiz sizlere yeni düşüncelerini sunmak ve bu fikirleri gerçekleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ayrıca SEO Danışmanlığı, Google Reklam Yönetimi, Sosyal Medya Reklam Yönetimi, E ticaret ve Kurumsal Web Sitesi Kurulumu hizmeti sunan Precad Medya ile siz de daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilir, daha fazla satış yapabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.

Dijital Reklamcılık ile ilgili makalelerimizi okumak için tıklayın
  • WEB TASARIM VE YAZILIM

    Precad Medya, dijital medya ve interaktif kampanya süreçleri konusunda müşterilerine hizmet vermenin beraberinde, salt internet reklam tanıtım çeşitlerinden viral tanıtım gibi kompleks tanıtım tekniklerine kadar müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır. Kurumsal site, kampanya destekçisi mikro site, yaratıcı banner yapmış olduğu çalışmalar markanın aktüel yapmış olduğu çalışmalarna uygularken, mailing ile kampanyanın duyuru ve bilinirliğie yönelik ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar.

    Web Tasarım ve UX & UI ile ilgili makalelerimizi okumak için tıklayın

  • SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

    Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha pek çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellemelerinin yapılması gibi hizmetler veriyoruz İlter Medya genç ve yaratıcı, sosyal ağ’da kendisini kanıtlamış profesyonel kadrosu ile beraber Sosyal Medya’ya yönelik kampanya stratejileri, sosyal ağ tasarımları, sosyal ağ yönetimi, içerik üretimi, Facebook ve Twitter uygulamalarını markanız için tasarlar, geliştirir ve hedef kitlenize en doğru şekilde ulaştırır.

    Sosyal Medya ile ilgili makalelerimizi okumak için tıklayın