logo-mini

Geleneksel Reklam

 

Geleneksel Reklam

Tasarım tecrübemizle bu günlere kadar tasarım özgürlüğümüzü ve sağladığımız katkıları sürdürdük. Baskı teknolojisinin gelişmesi bizim bu sektördeki yerimizi de geliştirmemizi sağladı. Böylece hizmet ettiğimiz markalara yapabileceğimizin daha iyisini tecrübemizle aktarmaya devam ettik.

 

Dilerseniz Dijital Reklamcılık Hizmetimizi İnceleyebilir Referanslarımıza Göz Atabilirsiniz

 • KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

  Kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendisini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı, kurum durşunu ve başarısını temsil eder. Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı, saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir işletmenin reklam tanıtım yatırımlarının başarı sağlaması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.

  Kurumsal Kimlik hakkında yazdığımız makalemizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 • KATALOG TASARIMI

  Firmalar, ürün ya da hizmetlerini pazarlamak, müşterilerine sunmak, yapmış oldukları ve yapacakları işleri anlatmak için katalog tasarımı yaptırırlar. Bu istekleri görsel olarak sunmak ise biz tasarımcıların işidir. Biz, hem yaratıcı çözümler geliştirmek hem de ayrıntılı uygulamalar hayata geçirmek için tecrübe ve becerilerimize güveniyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizi de bu tecrübe ve becerilerimizden yararlandırarak ortak yarar sağlamak istiyoruz.
 • AFİŞ / BILLBOARD TASARIMI

  Bir afiş tasarımı için en kıymetli özellik fark edilir olmasıdır. Kitle iletişim araçlarından en görkemlisi olan afişleri kurumsallığınıza ve güvenirliğinize gölge düşürmeden hedefinizi kavrayarak tasarlarız. Tüm bilgi birikimleri ve hünerlerimizi birleştirerek afiş tasarımında seçkin örnekler veririz.
 • DERGİ / GAZETE İLAN TASARIMI

  İlan tasarımı, bir ürün ya da bir etkinliği en hızlı, en aktif şekilde tanıtmayı sağlamakta olan, az sayıda sayfadan oluşan reklam tanıtım aracıdır. İlan tasarımı insanların almayı düşündükleri ya da almayı aklından bile geçirmedikleri ürünleri, hizmetleri kolayca satın almalarını sağlayacak kadar ilgi çekici tasarlanmalıdır. Çünkü ilan tasarımında satışı yapılacak ürün ya da hizmetin kısa ve öz bilgileri, en önemli yanları bulunur. Böylece ürünü alacak ya da hizmetten faydalanacak kişi aradığı bilgiye kolayca ulaşır ve kolayca satın alır.
 • AMBALAJ TASARIMI

  Ambalaj tasarımı firmanızın hizmet vereceği ürünün görsel olarak tüketicilere sunmuş olduğu bir imkandır. Müşterileriniz bu görselliği beğenerek aldıkları ürünlerde seçimini yaparlar. Ambalaj tasarımı sayesinde vurgulanan görsel amacına hizmet eder. Akılda kalan bu ürün artık toplum tarafından benimsenerek marka olur. Ambalaj tasarımınız kolay anlaşılabilir olması, görsel tasarımı ve malzeme kullanımı açısından nitelikli olmalıdır.