logo-mini

Video Prodüksiyon

Markanızı her alanda temsil etmeye devam etmekteyiz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir işletmenin daha hızlı bir biçimde kendisini ortaya koyması, geri dönüşlerin nitelikli olmasını sağlamakta olan etkili bir reklam tanıtım yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz.

Tasarım Yaparken Gözü, Kulağı ve Kalbi Hedef Alın Sizin için yazdık hemen buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
  • PRODÜKSİYON

    Markanızı her alanda temsil etmeye devam etmekteyiz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir işletmenin daha hızlı bir biçimde kendisini ortaya koyması, geri dönüşlerin nitelikli olmasını sağlamakta olan etkili bir reklam tanıtım yöntemini konsept dahilinde yerine getiriyoruz. İlter Medya, Tanıtıma yönelik heyecan verici yapmış olduğu çalışmalar arasında farklı sektörlerin değişik tanıtım beklentilerine göre; . Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Lansman Filmi, 3D Animasyon ( Grafik Sunum ve Jenerikler), Kurgu ve Montaj yapmış olduğu çalışmalar yer almaktadır…
  • KONSEPT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

    Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin veya mekanların belirlenen konseptlerde çekimleri yapılmaktadır. Bu çekimler bizim tasarım alanımıza katkı sağlayacak, hedef kitleye yönelik ürünün ve işletmenin niteliğini ortaya koyan çekimler olmaktadır.